Pansionaadi tutvustus

Ihasalu Pansionaat asub Tallinna lähedal, Jõelähtme vallas Ihasalu külas. Pakutav hooldusteenus on personaalne, iga inimesega tegeletakse vastavalt tema vajadustele. Inimesed on sõbralikud, hoolivad ja üksteist toetavad.

Hoone on uus ja kaasaegne ning projekteeritud hoolekandeasutuseks. Majale on omistatud energiamärgis A. Küttelahendusena on kasutusel maasoojuspump, tootes ka sooja vett.  Majas on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, suvisel ajal saab käivitada passiivjahutuse kalorifeeri. Lisaks võrguelektrile töötab akumulatsioonisüsteemiga varustatud päikeseelektrijaam. Võrguelektri katkestuse ajal lülitub automaatselt tööle autonoomne elektrigeneraator, mille võimsus katab kogu hoone elektritarbimise. Veevarustus on oma puurkaevust. Hoone üldkasutuses olev ala ja samuti õueala on jälgitav valvekaameratega. Tubades on hooldaja väljakutsenupud voodi juures ja WC-s. Igas toas on wc-duširuum, funktsionaalvoodi, külmik, televiisor, teisaldatav öökapp, riidekapp peegeluksega, seinakapp/riiul. Põrandaküte on tubadest reguleeritav.

Pansionaadil on kõrghaljastusega õueala koos terviserajaga, kus on võimalus jalutada ja pingil istudes jalgu puhata. Hoone asub looduskaunis kohas – mere lähedal, ümbritsetuna männimetsast.

Ihasalu Pansionaat avati 30.mail 2018 aastal.